| פרסום באינטרנט ע"י ספרוס אונליין מרקטינג

מדיניות פרטיות

חזון חשוב זה בליווי המוטו של חינוך למצוינות, עומד גם בבסיס הצלחתו של בי"ס לעיצוב פנים -Ultima:
 

אמונתנו וניסיוננו מוכיחים כי מי שרוצה בכל מאודו להיות מעצב פנים מקצועי ומוביל יעשה זאת, ואנו נעמוד מאחוריו!

 

מעל כ 63%  מהבוגרים שלנו כבר עובדים בשטח. צוות בית הספר שם דגש רב על שמירת קשר אישי ועסקי עם בוגריו. לאורך השנים אנו עושים מאמצים להמשיך לתרום, להקשיב, לתמוך ולעזור לבוגרינו, בכל שלב בהתפתחותם המקצועית בחיים האמתיים.

קהל הסטודנטים שלנו הינו מגוון, מקריירה ראשונה ועד לקריירה שנייה- שלישית. אנו מודעים לדינאמיות בחייהם של כל אחד ואחת מאתנו: בית- משפחה- קריירה- פרנסה. לפיכך אנו מאפשרים לכם ניידות גמישה בתוך המערכת: פונקציית יציאה לאחר סמסטר א' במידה ונמצא חוסר התאמה מקצועית + החזר כספי, מעבר בין מסלולים בוקר לערב וההפך, הקפאת לימודים, חופשים ועוד.

 

בסיום הלימודים נכנסים בוגרי אולטימה אל "מועדון הבוגרים" אשר מעניק להם: כניסה לתערוכות בארץ ובחו"ל, הרצאות בשלל תחומי העיצוב והאדריכלות, סיורים מודרכים, השתלמויות וכנסים, עזרה ותמיכה מקצועית מבית הספר לעיצוב פנים וממרכז הבנייה הישראלי.
 

בוגרי Ultima מהווים כיום את חוד החנית בתחום עיצוב הפנים בישראל!

 Ultima school of design – בית הספר לעיצוב פנים, נוסדה ב1992 והינה חלק מבית מרכז הבניה הישראלי - הארנה העסקית הגדולה בארץ של ענף הבנייה והנדל"ן שחזונה הוא שפע: שפע של ידע, מידע, הזדמנויות עסקיות ועוד... 

חזון חשוב זה בליווי המוטו של חינוך למצוינות, עומד גם בבסיס הצלחתו של בי"ס לעיצוב פנים. המוטו המרכזי שלנו "חינוך ענף הבנייה והנדל"ן על שלוחותיו, לאיכות ומצוינות, תוך שימת דגש על מניעת ליקויי תכנון וביצוע והעלאת רמת הניהול בענף".

אודות אולטימה - בית הספר לעיצוב פנים